Виж само едно мнение
  #90  
Стар 20th April 2016, 18:04
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
Thumbs up

Да, аз съм много довола от него. Давай смело, но аз го пия около обяд, иначе вечер огладнявам много. Внимавай за ментета. Мен ми го препоръча преди години една девойка от фитнеса, аз се поинтересувах и писах на представителството им, исках директно от чужбина да поръчам, те ми казаха че имали представителство тук и няма смисъл да плащам излишно доставка. Писах на тях ,защото тя не знаеше откъде се поръчва, и го "вземала от фризьорката й" . Но не е магическа пръчка- с тренировки и постоянство отслабнах. Започнах да го пия на 75 кг и смъкнах до 60-65 (не помня беше преди години) После някакво време поръчвах, сега пак. Най-добре действа с плодове.

http://www.lipovon-bg.com/

Eто и копие от комуникацията, защото вече взе да ми писва от платени мнения
Lin <c.balcheva@gmail.com>
31.08.12 г.

до sales
Hiya i would like to order lipovon- do you deliver to bulgaria? And how much will it cost? Many thanks
Sent from my iPhone

sales@lipovon.com
31.08.12 г.

до мен
английски
български Превод на съобщението
Изключване за: английски
Hello,

Yes, we deliver to Bulgaria. But in Bulgaria there is an official web site which handles the deliveries there: lipovon-bg.com. You can order from there which most probably be cheaper for you.
If you order from us for less than 59 British Pounds we will charge you with 4.5 pounds for the delivery, otherwise the delivery is free.

Regards,
Customer Support
Отговори с цитат