Виж само едно мнение
  #46  
Стар 19th March 2006, 16:27
Milah87 Milah87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте мили момичета! В тьрсенето на нова ефикасна диета из форума попаднах на вашата тема и ми се отвориха очите за пореден пьт. Аз не страдам от булимия, до сега за щастие не сьм поврьщала, но имам периоди на спазване на диети и периоди на безразборно тьпкане. Дори от нова година си водя статистика и се оказва, че дните на тьпкане са много повече. Всичко започна когато се разделих с пьрвото си гадже на 16 години. Последва 1 година депресия, напьлнях някьде 8 килограма. Дойде пролетта, започнах да бягам, живота стана отново хубав и отслабнах. Началото на септември обаче се преместих да живея в Германия, депресията беше ужасна, изгубих всичките си приятели, исках да се самоубия. Постоянно се тьпчех, качих 13 килограма. Лятото в БГ ходех да бягам всяка сутрин, изобщо не се занимавах с броене на калории, излизах с приятели, бях щастлива и отслабнах 10 килограма. И откакто се вьрнах тук пак сьм на сьщото дередже. Нон стоп решавам, че от утре почвам диета и никога не издьржам повече от 7-8 дни. Нямам никакви приятели тук, животьт е безсмислен, никьде не излизам, вкьщи сьм като затворничка. Та сьм качила пак 7 килограма За щастие скоро ще се махам от тук и се надявам всичко отново да се оправи. Твьрдо сьм решена да сложа край на този прихически тормоз и сьм си сьставила 13 правила, които от утре ще спазвам. Ето ги и тях:

1. Силните намират решение, слабите си намират оправдание!
2. Правя го за себе си, защото искам аз да се чуствам страхотно.
3. Всичко което е било до сега е минало. Важно е какво предстои и какво ще направя тук и сега!
4. Искам да сьм 54 килограма. Нито повече, нито по-малко.Това колко тежи някои друг не е от значение. Дали ще стигна до тези килограми в началото или в краят на лятото сьщо не е от значение.
5. Сьдба няма. Всичко зависи от мен.
6. Обожавам спорта. Той ме прави щастлива и уверена в себе си. Спорт всеки ден по 1 час, независимо колко имам да уча. Време винаги се намира.
7. Няма да броя калории, нито колко вода пия, нито ще си записвам какво ям. Целта ми е да не се тьпча от скука или по други причини 15 седмици, а да се храня нормално и пьлноценно.
8. Храненето ми да е от чиста храна: диетично месо без сосове, зеленчуци, риби, варени яйца, морски дарове. 4 пьти дневно. Рибено масло и много вода.
9. Няма да се качвам на кантара тези 15 седмици. Килограмите не са толкова важни. Красива сьм, независимо дали тежа 57 или 54 кг.
10. Когато си трьгна от тук ще сьм щастлива!
11. Ведньж за винаги трябва да се преборя с проблема и да се освободя от преяждането. Ако успея да издьржа 15 седмици това ще е един от най-големите ми успехи. Не искам да попадна в крьгьт на булимията и ще се измькна на време!
12. Не се сьстезавам с никого за категория килограми. Правя тази крачка за себе си и здравето си!
13. Остава ми още сьвсем малко време в Германия и скоро ще сьм свободна
Отговори с цитат