Виж само едно мнение
  #48  
Стар 20th March 2006, 14:10
aivy27 aivy27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 26
По подразбиране

Здравей Milah87,
Аз изцяло се присъединявам към Теди и ти казвам,по-добре 100кила да станеш но само недей да почваш да повръщаш.Започнеш ли веднъж...................повече спиране няма,а след това просто не искам да преживяваш това което става след това.
Яж, стреми се лека-полека да намаляваш порциите и готово.А Германия не е ти е виновна за килограмите,а от скука и самота изпадаш в депресия и намираш утеха в храната.По-добре си намери нещо да правиш докато се върнеш,нещо с което да си отвличаш вниманието.Трудно е,но все ще измислиш нещо.

Здравей lila, ще ми напишеш ли накратко как успяваш да удържиш на кризите.Ти значи успяваш да се храниш с нормални порции и количества храна.Похвално,браво на тебе.Всъщност ще обясниш ли с какво се храниш и какво правиш за да не мислиш в храната.Пиеш ли някакви лекарства или не,просто всичко постигна с вола.Искам само да те предупредя,че болестта дава рецидив и дори да не повръщаш няколко месеца и дори дай Боже година,има възможност да се възвърне всичко отначало,просто защото заболяването е на психическа основа.Бъди много внимателна и искренно ти стискам палци и се надявам изцяло да се възстановиш и никога повече да не повръщаш.

Здрасти Тедке
Как си мацка?Днес е страхотен ден.Ходи ми се по магазините харчат ми се пари за нови дрешки и обувки дето ги нямам
Днес ми е малко по-добре,надявам се довечера да успея да удържа фронта,но започва да ме глозга вътрешно мисълта за сладко.Идва ми да си отскубна главата, за да не мисля за това.Изядох 200гр стафиди,после бях се запътила за......................,но се спрях и ги задържах.От тия количества как няма да качвам братче и то ги задържам и на всичкото отгоре.
Ти как си?Пожелавам ти весело изкарване довечера на РД.
Отговори с цитат