Виж само едно мнение
  #49  
Стар 20th March 2006, 14:45
lila lila не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 12
По подразбиране

здравейте отново. успях да намаля значително кризите си и мисля че в скоро време трябва да се измъкна от това...записах се на курсове по англ и съм потънала в учене.въпреки че се чувствам много дебела, не мога да си простя че постъпих така със себе си. миналото лято преди да се разболея бях отслабнала с около 10 кг без тази гадост..само с разделно хранене и спорт. не ми беше проблем.на тези които не са страдат от болестта ще кажа само че бях напълно нормално момиче, изглеждах много добре, но си казах "какво толкова един път"......никога никога не го правете...
сега съм напълняла от тогава и се опитвам да се върна към старите си хранителни навици.за съжаление не мога да спортувам заради контузии.
настина нз дали ще ви помогне, но ще споделя как намалих кризите (не взимам лекарства, преди всичко внушете си, че можете, че ще успеете и че имате СИЛА)
-не ми действат добре плодовете-отваря ми се апетит за сладко...така че действително ми е по-лесно без тях поне за сега
-ям кисело мляко не се чувствам толкова виновна след него...на айрянчета
-пия много чай(сега съм си взела зелен) с мед и нз почва да ми се гади понякога от него но продължавам
-по-лесно ми е да не ям....адски трудно е да спра да се храня.. поне половин час преди порцията пия много течности(чай и вода)
-вечер,когато най-трудно издържам, си лягам за малко в леглото, пускам си музика и почвам да се убеждавам, че трябва и утрото съвсем скоро ще дойде и ще съм СТРАШНО щастлива, че съм се справила
нз имайте воля..наистина при мен проблемът е от около 8 месеца-не повече, но беше доста сериозно....сега се опитвам да променя това...
колкото и банално, и глупаво да звучи ние сме красиви с непреходното,с душата, а не с килограмите си.
много е трудно, сигурно го знаете по-добре от мен.но ТРЯБВА да се справим заради всичко, което имаме да видим,всичко, което предстои))
Отговори с цитат