Виж само едно мнение
  #61  
Стар 31st March 2016, 15:59
mart0000 mart0000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jeimy Виж мнението
А някой да е чувал за Петко Кабакчиев от Правителствена болница? УНГ специалист е. Имам записан час за операция, но инфото в нета не е много за него. Някой да се е оперирал при него ???
Здравейте аз се оперих при доц. Кабакчиев преди около 2 години видях този пост и проблема е още актуален за много хора нека да споделя какво мисля.

Човека е много добър специалист и си разбира от работата. прибяхва до операции само в крйни случай като моя. първо иска да ви помогне със всякакви начини и след това прави операцията. Това не означава че е евтино. Като цена е малко над операциите на Златанов и Цветков..... май така се казваха топ специлистете на ВМА-София. Операциите при Кабакчиев по здравна каса се чака безумно много, затова както знаете избора е на частно . Мен ме оперираха в Св. Пантелаймон Младост - отиваш плащаш и на др те гонят.
От години имах удебеляване на конхите в следствие на продължителна употреба на капки за нос и закривена носна преграда. Това беше единствения останал вариянт в такива ситуации. Този проблем се ме мъчеше поне 10 години.

Операцията обаче е последната стъпка. При корекцията на носна преграда ти изгрят лигавицата (това са микроскропичните власинки които спират всякакви бактерии и мръсотии). да не говорим за проблемите които може да имате ако енаправено некадърно. Ето защо преди операция препоръчвам да се ползва чайника нети-под с хималайка сол. Разтваря се 1 чаена лъжичка хималайска сол (не обикновена заради йода) в 500 милитра минерална вода (не чешмяна заради хлора) и се прави инхалация на носа. има мн клипчета в Ю-тюб как се прави. Ако след 6 месеца няма резултат или е по зле вече може да се оперирате.

Преди операция скенера е задължителен, не се хващайте да ви оперира които и да било ако нямате скенер. По него се извършва и самата операция.

След оперативния период е мн тежък около 6м-1 година. Аз лично ходих на гмуркания , които много ми помогнаха. Имайте на предвид че ако имате полипи в носа, операцията не може да изчисти всичките полипи. Налягането под водата (или промяната на налягането) изравнява налягането в кухините и се отлепят всички гадости за които не подозирате че съществуват. Препоръчват се гмуркания защото на 10м. отголу имаш 2 атносвери налягане. (стига да можете да плувате

Инхалацията с нети-пот е препоръчителна винаги когато се сетите дори и здрави.
Желая на всеки които чете този пост да се оправи без операция
Отговори с цитат