Виж само едно мнение
  #37  
Стар 14th April 2018, 21:16
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleksandram Виж мнението
Много благодаря, Plastic Lady и на всички , които ми дадохте кураж.

Ильо наистина е страхотен ,момичета. Ще го препоръчвам със чиста съвест. Оказа се, когато ме отворил , че имам анатомична аномалия ,която ги е изненадала - недоразвит гръден мускул в дясна гърда, а все пак аз бях под мускулно и идеята е мускула да поддържа импланта. Нарича се синдром на Поланд , радвам се ,че се насочих към него , защото е прецизен и доказан специалист.

Не съм сигурна дали всеки би се справил с подобни непредвидени обстоятелства, за които и аз не съм подозирала. Така че като най -нова осъзнах колко е важно внимателно да избираме специалистите ,на които се доверяваме.

Благодаря , дами ! Ще пусна снимки при първа възможност !
Добре дошла
Видях, че си писала, че ти се струват малки... дай им време, гърдите ти ще се променят още доста. Особено след масажите придобиват по-оформен вид. А и най-важното е бюста да е красив и съразмерен с тялото ти. Д-р Стоянов е невероятен хирург и аз всеки път, когато погледна бюста си се убеждавам в това. В момента е вероятно да ти се струват по-малки, защото спортния сутиен е доста стегнат, а и все още мускула притиска импланта и го деформира (трябва време да се отпусне). Когато започнеш да носиш стандартни сутиени пък нещата ще изглеждат още по-добре!

Пожелавам ти успех!

Последно редактирано от Aleks27 : 14th April 2018 на 21:20
Отговори с цитат