Виж само едно мнение
  #27  
Стар 7th December 2006, 14:07
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ...

Хей,чета ви с удоволствие!Радвам се ,че проучвате всичко преди да се подложите на абдоминална пластика.Аз се подложих на сляпо и затова сега си патя.Да ви кажа белезите са си големи,аз имам един доста голям,който трябваше уж да влезе в бикините,но нещо не влиза там ,а и пъпа ми е местен,за там пък нямам думи.Ако мога ще ви направя снимка да видите,аз вече свикнах и си правя шеги със себе си.Не че не смятам да го оправя,но май ще е след НГ .Само да ви кажа,че когато се опъне кожата надолу и пъпа естествено си слиза и той,ако кожата за изрязване е много,пъпа ще слезе доста та се налага преместването му.Но ако хирурга е точен,знае как да го направи,виждала съм отлични резултати.Аз бях 44-45 кг и нямах много кожа за изрязване а съм много лошо нарязана,чак се чудя как ще се оправи.Само още не съм решила Динев или Заякова,на мен ми е по удобно във Варна,но ако се наложи и в София ще отида.

А относно възстановителния период ,май си е индивидуално,но първия месец се чувстваш доста зле.При мен минаха вече 6 месеца и съм си наред,с дрехи изглеждам доста добре,вече не се притеснявам как ще седна и накъде ще се сгъне корема .Много е хубаво като ти изчезне комплекса. Но важното е да се чувсташ комфортно без дрехи,което не мога да кажа за себе си .Вие сте се насочили правилно относно докторите. Само един съвет : НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА НЯКАКВИ СИ МЕСТНИ ДОКТОРЧЕТА,КОИТО ЩЕ ВИ ПРЕДЛОЖАТ ВСИЧКО САМО ЗА ДА ВИ СПЕЧЕЛЯТ. Това е от мен,пожелавам ви успех
Отговори с цитат