Виж само едно мнение
  #19  
Стар 30th July 2011, 10:16
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Нелс е много хубаво момиче и не виждам нищо лошо в това, да търси начин да остане колкото се може по-дълго така хубава и свежа

Нелс, за да не пиша свободни съчинения за кислородната терапия, цитирам от сайта на "моето" студио:
Процедурата представлява комбинация от абразио с диамантен накрайник и система за впръскване на кислород в кожата. С диамантената повърхност се почистват мъртвите клетки и се „дава път на” кислорода свободно да проникне в дълбочина. Като допълнение се добавят растителни екстракти, плацента, витамини и други, които засилват магическия ефект на кислорода.
В това което ти си цитирала не виждам абразио, но затова пък присъства някаква хиалуронова киселина. Сигурно всяко студио има свой метод на работа. При мен сякаш това абразио има по-силно действие върху кожата ми, отколкото накрая обливането с кислород. Пак казвам, тази процедура е подходяща като постоянна поддръжка на кожата, или примерно ако ти предстои някакво специално събитие, но не и за еднократно магическо въздействие. Между другото аз точно така се зарибих по нея преди около 5 или 6 години. Отидох в студиото и им казах: утре трябва да съм най-красивата на света искам нещо което да действа сега, а не след n-брой процедури, да чакам да ми се натрупва и бла-бла....та така се почна и сега винаги когато мога се глезя с нея.

За скулите - Гуен е правила скули с филър (все тя ми е на устата, ама какво да правя, като тя си е ходеща енциклопедия за всевъзможни процедури и филъри), но да правиш скули, за да опънеш назолабиалните звучи несериозно, това е като да слагаш импланти в циците и да очакваш да ти се стегне дупето
Защо не помолиш Мирчевска като ти попълва устните, от същата ампула да сложи по мъничко и в назолабиалните? Не съм виждала кожата ти на живо (надявам се това скоро да стане ), но според мен с ежедневни домашни грижи и дребни трикове ще ти ги кажа на уше можеш да помогнеш на кожата си да сияе не по-малко от тази на Мирчевска. Иначе и аз искам кожа като нейната, ама нямаааааааа

Ето това за мен е съвършеното лице, и откъм кожа, и откъм черти, и откъм излъчване, и изобщо откъм каквото се сетиш
Макар че ти сигурно ще кажеш, че има леки наченки на назолабиални
Отговори с цитат