Тема: help
Виж само едно мнение
  #12  
Стар 20th August 2009, 23:27
Аватара на smart4ety
smart4ety smart4ety не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 75
По подразбиране

jito7, мила, благодаря ти за бързите и изчерпателни отговори!
Идеята ми е там, че....навсякъде пише различно и под "различно" имам впредвид противоположни неща. Това, което казваш за млякото в началото наистина ме озадъчи, защото много диети ПРЕПОРЪЧВАТ млякото, дори и следобяд да не говорим за тази, която мислех аз да спазвам(както вече споменах) пише: преди лягане салата или ЗА ПРЕДПОЧИТАНЕ 1/2 кофичка мляко и 1 орех. Но режима е за отслабване, никой не споменава ефектите върху другите органи.
Другото нещо, което казваш за авокадото-също четох, че е адски полезно, а в диетата на Дюкан пише "не забравяйте,че авокадото е плод и то много мазен", т.е. да се избягва.
Както сиг в повечето си постове съм писала - аз напълнях много бързо в следвстие на хормонално лечение - качих 30кг. Винаги съм била слаба и не съм наясно с много от нещата спомагащи за сваляне на тегло. Адски ми е трудно да избера някой режим към който все пак да се придържам макар и да се опитвам сама да се храня според нуждите на тялото си.
Може понякога да те питам за някой неща докато свикна сама, надявам се да не ти дотагям. До утре
Отговори с цитат