Виж само едно мнение
  #1  
Стар 28th October 2010, 09:11
gerybaby gerybaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: byrgas
Мнения: 18
По подразбиране Колко време трябва да съм на режима за да сваля килограми??

Моля дайте ми отговор как беше при вас от 23 дни съм на режима на д-р Огнян Симеонов тръгнах с голямо желание да го правя но за тези дни съм свалила само един нищожен килограм спазвам всичко дословно ходя на тае-бо 3 пъти седмично ,ям само по предписаният ми режим (само 2 дни не успях и ядох не по програма ) .
Като пишете 30 килограма за по малко от 4 месеца .....направо ми се вижда нереално
Аз искам да сваля 7 -8 ,диетологът ми каза че е реално каза няколко месеца каза по килограм на седмица а аз нещо се застопорих отвсичкото нагоре и се депресирам да се кача на кантара ,като бях по дебела нямах това да не ми харесва да се гледам в огледалото а сега когато изглеждам опреелено по-добре от преди не желая да се гледам постоянно си викам глей какъв гъз глей какви крака аз съм ужасна и т.н смятам че съм развила психически проблем с това неможене да отслабна точно сега ...незнам дали искам отговори или просто да споделя с някой чела съм чета и продължавам да се уча от хората който са постигнали толкова много в някой отношения ....незнам вече се обърках ако има някой с подобен проблем и е излязъл от там нека ми пише ,
Само за инфо да кажа пия ел-карнитин български всеки ден по едно хапче пия лецитин пак български всеки ден по 1 хапче пия също и 1 хап4е реформ -т.е то е като спортуваш повече да се потиш ,ям балансирано с режим от 09.10.2010 изготвен от многоуважаваният Д-р Симеонов
закуска ям 1 час след ставане като преди това пия 1л топла вода ям 2 домата 1 краставица 27 грама препечен хляб и 100 грама сирене
на обяд ям месо и салата и вечерта пак междухраненията ям 1 кисело мляко верея с калции и 1 лъжца ленено семе и лъжица овесени трици вътре ,разннобразявам доколкото е възможно кажете някой толкова забавял ли се е с свалянето на килограми като мен ?
Отговори с цитат