Виж само едно мнение
  #85  
Стар 13th February 2011, 18:05
rednails rednails не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Varna
Мнения: 7
По подразбиране

Здравей borysowa,пилингът който си правих беше active fx на цялото лице и max fx на белезите,това беше мое решение и причината да се скараме с др.Денкова още на първата минута (явно Денкова необича някой да й казва какво да прави).Бях в клиниката единственно заради лазерът,който е един от най-добрите в света засега.Между другото знам че и Кадурина има такъв лазер.Аз съм много доволна от процедурата,но мисля да направя още една за да имам оптимален ефект.Но честно казано от Денкова не съм много доволна,не срещнах отношението на което се надявах,но това не означава че не е професионалист.В клиниката бях 20 мин.,пилингът беше с местна упойка,цялото ми лице беше на подутини където са слагали упойката(като я питах каква е упойката ми отговори-местна )и бях адски зачервена,на места дори черна.След процедурата не я видях,дори не си направи труда да види как съм една сестра ме заведе до рецепцията платих си и ми пожелаха приятен ден .Радвам се,че имаше една млада,много мила лекарка,с руса коса,която дойде точно преди да вляза в асансьора и ми каза че след обяд ще е там,няма да има лекари и ако искам да отида.Не ми се наложи,но ми стана приятно че все пак предложи.Червенината и коричките бяха 1 седмица,след това кожата ми беше прияно розова.Бяха ми казали само с обикновен вазелин да се мажа и да не си мокря лицето 5 дни,на мен ми течеше много лимфа и затова от време на време попитах с кърпички и пак мажех.На 5тия ден измих лицето с вода и почти цялата се обелих,но там където беше "минал" макс фх,коричките стояха до 7мия ден.Слъцезащитен фактор 100 дори и само до магазина!!!!Стана много дълъг поста,но се постарах да опиша детайлно.
Отговори с цитат