Виж само едно мнение
  #784  
Стар 23rd December 2010, 19:52
Аватара на the_red_light
the_red_light the_red_light не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Това редовно хранене малко ми се опъва тези дни. Ям по минимум три пъти на ден (от 6 задължителни), но пък все има нещо по-важно и пропускам по минимум една порцийка. Важното е, че не качвам обаче! Доволна и щастлива ще посрещна празниците. Хора, които не са ме виждали от отдавна, ми казват, че съм се стопила и самочувствието ми лекичко се вдигна. Радвам се на тялото си и вече го обичкам, не само приемам.
Количествата за мен са достатъчно. Не мога да се сетя момент, в който съм била гладна по време на диетата, стомахът ми по принцип не е голям та затова бързо се засищам. Калориите тъй като се гледат наистина са малко, но пък се чувствам сита и не виждам смисъл да увеличавам храната, когато не съм гладна...
Днес се успах и станах по-късно от осем и половина, нарязах си малко краставичка (не повече от 70 грама), не бях гладна. На обед хапнах две парченца пуешка шунка (която ми се стори отвратителна), един кремвирш (знам, че не трябва, но друго месце нямахме, а ми се ядеше..) и половин краставичка. Следобед изядох един морков, а вечерта изядох едно кюфте и половина. Сега се опитвам да пия повечко водичка, защото през деня не съм надвишила половин литър. Много ми се опират течностите тези дни.
Утре ми е плодов ден, вечерта ще прегреша, но минимално. Ще се опитам до към осем часа да съм се нахранила, а след това ще се отдам на игри с малката и на хора с баба. Ако стоим до много късно (не ми се вярва) и огладнея (малко вероятно), ще хапна някакъв суров зеленчук (защото нямат захар..), а ако не се намери из хладилника- ще се обърна към плодовете. :P На 25-и и 26-ти ще видим как ще се справя, нямам планове, но все ще оцелея. Стимулът "да не кача" е просто перфектна причина!
Весело посрещане на празниците!
Отговори с цитат