Виж само едно мнение
  #15  
Стар 23rd February 2006, 11:33
slan4iceto slan4iceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 27
По подразбиране

Аз съм една от пострадалите при корекция на бюст!Прави ми я д-р Христов от МА..Писах вече веднъж тук,но са сметнали явно,че тук трябва да се четат само хвалби и ме изтриха! Освен за увеличаване,имах нужда и от изравняване на разликата в гърдите ми.Доктора не се справи и с двата проблема,а аз му гласувах доверие и не се консултирах преди това с други. Разрезите са ужасни - дебели,криви,грозни!!!!Вярно ,че нямам никакви усложнения от операцията,явно в това отношение съм извадила късмет.Тука е писано много по темата,голям принос за което има Асет.Прочети ги и ще си изясниш доста неща.Съжалявам,че не знаех по-рано за този форум и сега си плащам.Сега вече ме е страх да предприема каквото и да е,за други доктори нямам пари и...Дано няма други като мен,но лично аз познавам две недоволни,като на едната са й изпаднали протезите,инфекция и куп проблеми,но да уточня,че тя не се е оперирала при д-р Христов,а при някаква жена,на която й забравих името.Беше някакъв частен кабинет,ще я питам,за да не сте предубедени към жените-пластици.С поздрав!
Отговори с цитат