Виж само едно мнение
  #4972  
Стар 30th May 2010, 10:25
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравейте, момичета,


Аз съм една от многото скрити лимонки във формуа, чета и се бях зарекла да не пиша повече, че на времето в другите подраздели за режима Дюкан стана "леко" опъване на нервите и аз реших,че не си заслужава да "дращя" тук. Както и да е, исках само да ви разкажа моите опити с Дюкан. По този режим ме запали Тира, тази,която е постнала темата, тя е и пряк свидетел на моите постижения и омазвания... за жалост Режимът го започнах през месец август на 2008 година с начало от 95 кг при височина от 173см. До януари месец 2009 г бях станала 66кг, в които се чувствах перфектно и бих казала дори,че изглеждах много добре И после започна омазването. Вместо да направя като хората 3та фаза, аз си повярвах,че никога няма да напълнея отново и .....Резулататът не закъсня...Януари месец 2010 се качих на кантара и ...заковах на 102 килограма. Тогава вече не можех да дишам от нерви заради мен самата. Никой не ми беше виновен за огромнтата ми лакомия, обаче всички ми бяха "виновни", затова че не ми стават дрехите, късат се ципове, хвърчат копчета от дрехите и изобщо цялата картинка... И започнах пак Дюкан... Резултатът е от 102, до днес сутринта 76,200 И така докато пак не закова 66 килограма, които в момента ми се струват мнооого далече. Не заради друго, ами защото карам 2 фаза 1/1, просто 5/5 или друга модификация ми е много непосилна, заради динамичният живот, който водя. Пускам ви този пост не заради друго, ами по причина, че ви чета много внимателно ( нищо,че скрито) и гледам тук разни мнения за промяна на диетите Моето лично мнение и опит е, че всяка промяна в храненето води до следното: Удърно сваляне на 1,2 кг и след което организмът привиква и започва да си прави резерви...Най-често под формата на мазнини, които са по-леки и не се усещат върху кантара Така, че девойки, всеки усеща тялото си и знае за него какво е най-добре. Тъй като съм нещо като експериментатор върху себе си съм изпитала де що диета има и резулататът е следния: Ужасно забавен метаболизъм Единственото, което ме спасява е Дюкан. Затова си продължавам с него, докато постигна резултат, който ми харесва и този път 3-4 както трябва
Хубав, отслабваш и ползотворен ден