Виж само едно мнение
  #534  
Стар 14th January 2009, 17:29
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherries
Благодаря Ви много д-р Тянков!
Кой според вас е най-естествено изглеждащия материал? Ако така или иначе ще сменям моста поне да е с най-модерното. Има ли съвременна металокерамика, при която да не става потъмняване по ръбчетата към венеца?
Какви са подобренията в сравнение с преди 20 години (горе долу тогава ми е сложен моста)?

Една лекарка от стоматологичния форум за пациенти каза, че материалите са същите...
Но аз четох за прагова керамика, слоеста керамика, не че разбрах какво е това, но ми прозвуча различно някак си.
Държа на естетиката все пак, защото не съм стара, както може да се предположи от факта, че имам близо 20 годишен мост в устата си

Благодаря и Честита Нова година!
За много години и успешна година за всички.

Принципно порцелана като материал не е променен, но са променени неговите качества. Прибавени са вещества, които да подобрят неговите възможности за по-естетичен вид. Всичко останало като прагов порцалан, слоеста керамика (или по-точно послойна керамика) е просто технология или част от компонентите на порцелана.
При способен зъботехник естетиката ще е винаги съвършенна независимо от това на колко години сте. А
Цитирай:
"Усмивката засилва излъчването на вашето лице" - А.Н.
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат