Виж само едно мнение
  #281  
Стар 3rd February 2011, 12:58
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Гардже, на мен кожата ми е дебела, та трудно се впечатлявам от заяждане. Виж, многознайството ме дразни по-сериозно.
Енма, колкото и да знаеш, като дюканка си прясна-прясна и дългосрочните дюканки на собствен гръб са научили нещо вповечко, бъди сигурна. Впрочем, като говоря за здравословно тегло, изобщо не мисля за анорексичките. Само за стандартите. Анорексията е друга тема. Нездравословното тегло е, когато надскочиш определен процент мазнини в организма си нагоре, но и надолу. Но границите са достатъчно широки. Въпросът е, че обикновено на момичетата не им е достатъчно да се впишат в тези граници, а да бъдат непременно на долната граница. Т. е. не им е достатъчно да са нормални - харесват се слаби. Това имах предвид. При това мисля, че достатъчно добре се изразявам и не знам къде прочете подтекст, че те мисля за анорексичка.
И като приятелски съвет: научи се да оценяваш добронамереността в мненията. Ако не ти харесва да те съветват, защо си се включила във форума и защо задаваш въпроси, както казва и Гарджето.
Отговори с цитат