Виж само едно мнение
  #78  
Стар 5th July 2013, 11:37
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Ооо, моля те, сподели снимки! ) Имам нужда и аз от лек лифтинг, да не е много инвазивен, но и филъри не ми се бухат...
Разкажи по-подробно за продцедурата - за пръв път я чувам?
Не е инвазивна процедура - взема се кръв от вената, отделя се тромбоцитната маса, обогатява се с растежни фактори и се боцка лицето като при мезотерапия. Неприятно е, но се издържа. Подсилва производството на собствен колаген, но след 3-часов разговор с докторката /възползвах се да я разпитам за всичко, което ме вълнува, понеже ми е близка и знам че няма да ме излъже/ има значение и качеството на кръвта - аз втора година карам на водорасли /хлорела и спирулина/ и допълнително от известно време пия коластра. Предполагам че наистина това има значение. Разпитах за всички варианти, които биха подобрили овала на лицето - това, което ме впечатли е инфрачервен лазер, тя няма такъв, но след някой друг месец ще взема да си направя такъв в Бг. Това явно е най-доброто средство като алтернатива на безоперативен лифтинг и стволови клетки - буквално правели чудеса, но си скъпа и опасна процедура. Регенерират кожата, но ако в близост до участъка в който се бият има злокачествено образование, размножават и неговите клетки Това наистина си е опасно, според мен! Отделно - липофилинг със стволови клетки, буквално връща времето назад, но так където са инжектирани клетките, заедно с определено количество мазнина, набъбват дори при минимална промяна в теглото. Аз много исках един ден /когато мога да си го позволя/ да си направя липофилинг на лице със стволови - под очите и в устните. Но ако кача някой килограм, да не взема да заприличам на алкохоличка, точно те са с подпухнали очи! Незнам вече тотално се обърках!!!
Снимки ще пратя на всеки, които поиска /нека да ми прати мейл на лични/. След ринопластиката, получих много грозни коментари и обиди и безкрайно съжалих, че съм качила снимки - въпреки че са само на носа. Уж форума е за взаимопомощ, незнам какви са тези хора, които се "хранят" и изпитват удоволствие от собствената си злоба.
Отговори с цитат