Виж само едно мнение
  #79  
Стар 5th July 2013, 13:40
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ще ме извинявате, че нахълтвам в женското ви царство, но вие може би ще ми дадете някакъв отговор на въпроса как да си направя по голям обем на бузите, чувал съм, че е добре първо човек да пробва със хиалуронова киселина да види как ще му стои различният обем и форма. Аз ако можех да се набузя по естествен път с много плюскане и да се омазня най добре, ама не мога, метаболизмът ми е доста бърз. На хиалурона само не ми харесва краткотрайният ефект и факта, че трябва да дадеш 500 кинта за ефект от няколко месеца.

Няма да забравя едно време като ученик, как в махалата имаше на тротоара едни тухли наредени от тия бетоновите и вътре в едната имаше пита с пчели и някой даде умната идея да извадим питата, щото там има мед естествено Pufpaf е там и следи отблизо процеса, разбира се не е тайна, че в живота винаги ми е "вървяло" и за това някой бутна тухлата и тя падна пред краката ми и се счупи

След това видях едни пчели ама много ядосани, абе направо си бяха побеснели и като ме почнаха, а аз като взех да тичам викайки и размахвайки ръце направих обиколка по съседните улици и в на един познат къщата влезнах в мазето му чак Тогава разбрах кво значи истински натурален липофилинг, тоя хиалурон пасти да яде, такива бузи бях направил и челото ми се беше изпънало толкова, че направо очите ми се бяха скрили хахаха
После майка ми вадеше пчелите/осите от косата дето ми се бяха заседнали, така добре се бях издул , чак съжалявам, че такива моменти не съм ги запечатал на снимка. Ех спомени незабравими

Ще се радвам ако някой сподели кое е най доброто от филърите, но без липото, щото то нямам от къде да ми вземат нужното количество. Бих пробвал хиалуронова киселина + добавка за пиене да видя ефекта.

Beauty_on_Duty не ми хареса това, което прочетох в края на поста ти, човек винаги може да каже ако някой резултат не му е харесал, да се изрази по начин по който да не засегне човека и въобще не се иска някаква дарба за това, а по скоро желание и разбиране.

Не трябва обаче заради една шепа хора или единици да зачеркваме и всички останали, инак така скоро никой няма да иска да си пуска снимки вече, но пък от друга страна ви разбирам, чувството хич не е приятно.
Отговори с цитат