Виж само едно мнение
  #63  
Стар 2nd October 2008, 18:12
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Виж какво Демили, ние мъжете не сме толкова съвършенни като вас жените и не можем да "свършим" само със силата на мисълта и въображението. Имам познати жени, които могат да стигнат до края (не знам как точно му се казва на това), само като си затворят очите, и си представят нещо ... и са готови.
При нас е по-сложно, първо в действие трябва да влезе "Мара Шепова с Петте баджака" , а ако има и друг стимулатор, като снимка, видео и т.н. още по добре, като по- низши създания ние имаме нужда и от "нагледен материал".
Знаеш ли какво щеше да стане , ако и мъжете можеха без да се докосват да стигат до края - еякулация след еякулация , навсякъде в градския транспорт, на улицата, в киното. Така си е по добре. Повярвай ми.
В нета има обширни галерии с всякакви "котета", за любознателните, нека да оставим нашите форумки анонимни в тази интимна област.
Не искам темата да вземе друг обрат, така че - нека се върнем по същество!
явно твоите приятелки са много добри артистки. Малко са жените,които могат да свършат просто само като си затворят о4ите. Да ти кажа 4естно аз не познавам нито една такава.
Отговори с цитат