Виж само едно мнение
  #45  
Стар 20th February 2008, 16:18
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

StasiG, аз от известно време проучвам тоя въпрос, но ми е доста притеснено. виждам, че повечето са доволни от операцията, но дали защото съм от старото поколение, все още психически не мога да се прекърша, че мога да направя нещо толкова радикално за себе си. диетите и упражненията сякаш са върха на моите усилия за физическото ми самочувствие, но от постовете на съфорумците все повече и повече се замислям за тази сериозна крачка в посока на абдоминопласкитака. все още съм доста едра след последното неконтролируемо напълняване, но с постоянните упражнения и хранителния режим се постегнах, но..... корема ми се е преплатил като престилка и дори с ластичен колан не мога да го скрия. стои много грозно и явно няма да мога да го махна нито с коремните преси, които правя, нито с някакви други упражнения. сякаш не е част от моето тяло... и това ме ужасява. страх ме е да отида дори на консултация-имам чувството, че ако ме види доктора ще му се изкриви физиономията от погнуса от моето състояние. още се колебая. но с настъпването на пролетта и хвърлянето на връхните дрехи, ще се сбълскам с проблема, как да се покажа на света в това състояние... първото което искам да те питам, StasiG е колко се плаща за консултация при доктор Н. Георгиев
Отговори с цитат