Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #5  
Стар 12th November 2013, 15:33
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не съм съгласен със мнението на Шоки и ще обясня защо. Преди това е важно да отбележа, че ние виждаме само едно парче от целият пъзел в тази история, разказана само от едната страна и тъй като не знаем всичко, не винаги може да се направи най правилната преценка и да се даде най правилният съвет.

Най важното нещо с което трябва да почнем е това:

Цитирай:
Но той имаше приятелка от 9 години, за която се ожени и впоследствие създаде семейство.
Ето защо не мога да приема мнението на Шоки, което за други случаи може и да е валидно, но не и за този според мен. Техният романс е започнал, когато той вече си е имал приятелка от доста години. За съжаления не е много добре обяснено и не са споменати важни подробности, как започва всичко в какви отношения е бил този мъж с неговата приятелка тогава и т.н.

Този човек със сигурност е бил объркан в чувствата си и за някои хора вземането на такива решения са доста трудни. Има по нерешителни хора, както и по властни жени които могат да водят един такъв мъж за носа. Тъй като те са имали много дълга връзка, при което също не е лесно да се вземе едно такова решение.

Ние обаче не знаем и нещо много важно, как unusual ме се е разкрила и какви чувства е показала към него. Тя също така едва ли му е казала да избира между нея или настоящата му жена и не случайно отбелязах, че има и по нерешителни мъже при които жената трябва да е по настоятелна в такива случаи и да разбере може ли да бъде с този мъж или не.


Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Той мисли ли за теб и за твоите чувства? Попитал ли те е някога как се чувстваш от положението , в което те е поставил? Попитал ли те е дали си щастлива? А ти щастлива ли си?
Ако той не е имал приятелка в този момент с която е от дълги години и очевидно не е щастлив, бих се съгласил с това мнение. Този човек е бил объркан в този период, във него е имало и продължава да го има този конфликт между любовните чувства, разума, състрадателността и т.н.

Лично знам случаи в които някой човек усеща, че това не е любовта на живота му, но не може да зареже този човек, за да не го накара да страда и е готово да си жертва щастието за това. Има и доста нерешителни хора, които по трудно взимат такива решение, също така има и по властни жени, които могат да водят един мъж за носа.



Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Попитал ли те е някога как се чувстваш от положението , в което те е поставил?
А ти от къде знаеш кой кой е поставил в това положение ? Добре е unusual да се включи и да отговори на някои въпроси ако иска да получи най-обективното мнение и добри съвети, макар и това да е доста субективно в случа, дали ще е най обективно и най добър съвет, защото всеки човек гледа през собствената си "призма". която при всеки е различна !
Отговори с цитат