Виж само едно мнение
  #9  
Стар 1st March 2014, 17:34
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Най-важното нещо, което ти трябва да се постараеш да направиш е да го убедиш, че и без да го има секса ти пак щеше да си с него и да му кажеш, че не искаш да чуваш повече такива глупости, че заради този проблем би могла да го оставиш, а и сексът си ви е много добър и също и, че секса не е най важното и единствено нещо в една връзка. Не случайно съм подчертал някои думи, които имат голямо въздействие. Мъжете понякога обаче са като магарета и като се заинатят си знаят само тяхното.

В началото като спомена, че след като се е получил проблема той е искал да опитвате много често, аз веднага разбрах, че приятелят ти се е "вкарал във филма" много много сериозно. Той е искал колкото се може по бързо да излезе от това положение, да може и ти да си задоволена и това разбира се го е правил и без да има вътрешното желание/либидо за секс и в допълнение е бил притиснат и от неговите страхове, че евентуално ако не се оправи, то ти може да го оставиш и да те изгуби и това усложнява още повече проблема и омагьосаният кръг е налице.

Друга голяма грешка която допускате е това да правите секс "по график", това е най-лесният начин да си влошите сексуалните отношения, което може да стане и на един много ранен етап от една връзка и ако хората са още млади, какво ще стане със секса им в следващите 10-20-30 години ?
Това да се прави секс едва ли не по задължение, защото другите така правят е най-голямата глупост и обезсмисля целта на това преживяване. В първите ми постове не случайно споменах думата "Либидо", нали знаете какво означава тя !

За какъв секс говорим ако я няма възбудата, желанието, страстта, онова пламъче отвътре, което в последствие се превръща в пожар ? Много двойки сами си убиват сексуалният живот и после се чудят защо така стана.

Цитирай:
Първоначално написано от shalala Виж мнението
На него ежедневието му е много натоварено и като се прибере е изморен. Аз това напълно го разбирам и му влизам в положението и винаги се съобразявам с това. Но той ми казва,че дори да е изморен има желание и иска да прави секс..и така нещата се получават,а друг път не..
Имах един съмнение, че не е нормално да е изцяло психологически проблем, тъй като имате сериозна връзка и много често проблема може да е комбиниран психо-физиологичен от който пак се влиза в омагьосан кръг.
Твоят приятел има един много голям проблем, той в сякаш си мисли, че за теб секса е най-важното нещо от това ти зависи цялото щастие и той се чувства длъжен да ти го даде и се опитва да ти доставя удоволствие всеки ден, дори и да няма нужното желание и либидо.

Почти съм убеден, че и физологичният фактор много допринася за този проблем, ако той няма нужното либидо и да го няма психологичният проблем, той пак може да има проблем с ерекцията, но в допълнение с него става още по зле, защото сега ако има някакви трудности, той веднага ще се сети за предишните провали и тук всичко приключва. Нещо много важно, което може да споделиш е това дали получава стабилна сутрешна ерекция и колко често, това е важен показател за физическото състояние и либидото. Много добра идея е да вземе Цинк, като добавка, това е много важен минерал за либидото на мъжа, има и други добавки ако трябва и за тях ще говорим ако има нужда.

Съвсем сериозно ви казвам, вие ще спечелите много ако посетите някой добър сексолог. Не само, че ще ви даде най-добрите съвети за проблема с ерекцията, а и много други, които да ви помогнат да имате вълнуващ секс и той да си остане такъв и след много години.

Като цяло от това което обясняваш, че на 6 пъти 4-5 всичко си е както трябва, то аз не виждам чак толкова голям проблем. Ако е така, защото примерно когато не му се получи не те задоволи орално, мануално или с вибратор, който би трябвало всяка една жена да има ??? Това ако го правите всеки път, той проблема ако е само психологически ще се реши много лесно. Това ще му носи и допълнително спокойствие, защото ще знае, че ти няма да останеш незадоволена, а него това най-много го тревожи !

Накрая бих искал да те попитам, вие секс ли правите или любов ?
Отговори с цитат