Виж само едно мнение
  #10  
Стар 1st March 2014, 23:22
shalala shalala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Аз съм му казвала да се успокой,че това не е най-важното нещо, но той му придава по-голямо значение. И се започва: "Какво е една връзка без секс?" и разни такива.. А на нас секс не ни липсва, просто нещата понякога се усложняват. Тези неща ги говори, защото както казахте, той се е "филмирал". Предложих му да посетим сексолог, той се усмихна и прие нещата някак си несериозно.. После му казах ,че ще пиша в сайта на една сексоложка и той каза да и пиша, да видим какво ще каже тя, но там не успях и затова реших да пиша тук..

Проблем със сутришната ерекция няма, има я почти всеки ден и през ноща го усещам. Докато се гушкаме и целуваме, той се възбужда, а ако започнем да си говорим нещо за секс или даже малко мръсотийки е готов на втората минута.. Често се случва само докато ме прегърне да се възбуди.. За "Либидо" няма да говоря,защото либидото му е голямо. На мен точно за това ми е интересно, какво се случва. Защото е странно един човек,който е супер отворен на тема сексуален живот, любопитен, готов да изпробва нови неща и не отказва нищо,а и както казах вече либидото му да е на макс, да се получават такива спънки..

Задоволява ме орално и мануално. Това ме побърква и удоволствието е неописуемо. Вибратор все още нямаме,но скоро мислим да си вземем. Спряли сме се и на други неща, които мислим да си купим от sexshop, за да разнообразим. Но аз си мисля, че за него е по-важно да може да си използва "инструмента", когато има желание за това.

Правим любов,секс можеш да правиш със всеки , а любов само с един.С точния човек. Когато в правенето на секс се намесят чувства и емоции,то тогава вече е любов. Поне моите виждания са такива .. А аз мисля, че съм намерила моя "точен" човек и искам всичко да е наред. Защото това да го гледам как се измъчва за нещо на което и той не знае отговора е тежко. Затова търся някакво решение, за да мога и аз да му помогна с нещо и двамата да се справим.
Отговори с цитат