Виж само едно мнение
  #221  
Стар 18th March 2011, 10:55
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Не че някой ме пита, но да се включа и аз с резултати. Мисля, че всеки споделен личен опит помага.
Липосукция в края на 2010 г. в университетската болница в Пловдив при д-р Анастасов. Както се вижда от снимките, които ще кача, дебела съм, но не за откслабване я направих, а на премахване на едни гадни натрупвания отстрани на ханша, които съм ги имала при всякакво тегло - абе, нещо като бричове, но по-нагоре.
1 л аспират (т.е. мастна тъкан + разтвор, който се вкарва + кръв и не знам какво още), което изглежда малко на фона на разказаното от другите във форума за литър и половина и нагоре, но да се надяваме, че е достатъчно за нормално по форма дупИ (излишните килограми все още пречат да се провери).
Болки и синини след това имах, но не бих казала, че са някакви стряскащи. Както бяха споменали тук - нещо като силна мускулна треска. Някакви остатъчни усещания има и месец-два и повече след това, но са слаби (лека болка при натиск и пр.). Разбира се, със сигурност зависи от площта и разположението на зоните - моите не са много големи и не са на място, което е свързано с много движения.
BTW, гадна процедура са тези пластики, всички видове. Като се започне от самото отиване за консултация (гадно е да ходиш в болници, дори само за това) и се завърши с повръщането след упойката, но ако са успешни, резултатът си заслужава.
Отговори с цитат