Виж само едно мнение
  #182  
Стар 4th April 2013, 22:20
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nenna Виж мнението
За парите е мн индивидуално, зависи от проблема, който се е получил, за това предпочитам да не коментирам, за да не заблуждавам никого.
Но мога да кажа, че този път съм мн по-доволна от отношението.
Сега да чакаме да видим резултата.
Мн се надявам да мине всико добре, че да ви кажа доста се държах да не се поддам на слабост, но щом стигнах до вкъщи и се сринах.........
ако не се чувставате добре и особено ако усещате дискомфорт - аз се подувах и ме болеше, ходете да проверявате нещата.
Дори и да е свършена качествено работата никой не е застрахован от възспаления, та по-добре си минете на консултации.
Аз също доста странно отношение получих от Джамбазов и Димитров, но и аз имам известна вина вероятно. За сметка на това съм много доволна от отношението на сестрата на Джамбазов, на мъжката сестра в Каспела и на една много мила сестра с черна коса, която много се грижи за мен през цялата нощ след операцията, тъй като бях отишла без придружител, поради факта, че се оперирах на по-ранна дата и нямах готовност. Та при мен нещата бяха доста комични на моменти, може би ще се престраша да разкажа.
Отговори с цитат