Виж само едно мнение
  #229  
Стар 11th May 2013, 14:28
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Сигурно мен визираш?

Махнах си снимките на носа след Джамбазов, защото ме е срам! Мен!!! А трябва "майстора" да го е срам!

Бокос, не ти прави чест!


Ако ти е минало през главата каквото на мен ми е минало, никога нямаше да кажеш, че вината е наша!!! Никога не съм пристъпвала към операцията с ясното съзнание, че ще бъда окепазена!
Аз съм жена, супер суетна съм, освен това работата ми пряко зависи от външния ми вид. Но дори и да не бях - никой не би го понесал леко!
10 години ходене по мъките, десетки хиляди лева, депресии, нервни кризи, хипнотици, психиатри, антидепресанти...накрая за разкош гнойна киста в носа!!! Понеже съм преживяла не една, а 3!!! неуспешни ринопластики, имам човешкото отношение да ти пожелая НИКОГА да не ти се случва дори една! А от отношението ти към потърпевшите мога да съдя, че все още нямаш неуспешни ринопластики...

Просто съм толкова разочарована като вляза в тази тема... Окепазените биват нападани и им е вменявана някаква вина на свободата на избора и тежестта на кръста от последствията,... ? Вие изобщо в ред ли сте??? Доверяваш се на специалист, с дипломи, квалификации, самочувтствие и предполагаеми умения! Плащаш му пари. В последствие ти трябва да си поемеш вината??
Нелка е права,Бокос!
Отговори с цитат