Виж само едно мнение
  #90  
Стар 27th February 2013, 02:28
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Уффф много неприятно. Мерилин като направиш консултация с друг хирург пиши какво ти е казал. Хубаво е да се появяват и оплакващи се от хирурзите, за да може човек да си направи преценката добре. Аз също се бях насочила към друг хирург в началото. Малко преди консултацията ми при него се появиха няколко оплакали се, не една а няколко. И аз се отказах от него и отидох при Стоянов. Все още съм много благодарна на тези момичета. Дано и при тях вече всичко да е наред.
Хубаво е да не се прикриват проблемите, за да се намали броя на пострадалите! А също и ние трябва да сме половин доктори, а не да ни омайват! Аз също бях много доволна веднага след операцията, като не знаех за този проблем - сама си го видях преди първата превръзка и го попитах!!! Прекалено добра и наивна съм и за пореден път това ми изигра лоша шега
Още като отидох в болницата в неделя, за да преспя нямаше кой да ме посрещне и си обикалях 1 час да търся на кой етаж и в коя стая ще съм! Нямаше никой! Звъннах на сестрата да попитам, тя ми каза охраната ще те опъти/един доста възрастен човек, който си нямаше и идея за какво му говоря/. Случайно докато обикалях етажите се появи една сестра, но от УНГ и се опита да ми помогне. На втория етаж имаше бележка на вратата на една от стаите - " Пациентка на д-р Тонев". Само аз си знам как си преспах с парите под възглавницата, защото както аз си обикалях, така всеки може да влезне!
Отговори с цитат