Виж само едно мнение
  #40  
Стар 1st April 2011, 12:34
prikipisa prikipisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране блефаропластика

Искам да кажа на всички които се интересуват от блефаропластика личното си мнение. След като много дълго време търсих информация по темата се спрях на д-р Тепавичарова но останах силно разочарована от отношението и. След като и казах че живея в чужбина ми обяви двойна цена от тази която ми беше казал нейният екип и ценоразписа които беше изложен на вратата,оставям на страна факта че гледа на хората като на парче месо не като на пациенти. Отидох при доктор Ефремов от които останах с много добри впечатления като човек и като лекар. Много обстойно ми обясни и посъветва какво точно би било правилно да ми се направи. Доверих се на доктор Ефремов и повярвайте ми резултатите са много много повече от очакванията ми. Благодарна сам на този истински лекар и човек наистина е невероятен. Вече нямам умореният поглед торбичките по o4ite и чpните кръгове, а белези няма като нова сам. Знам какво е притеснението дали ще попаднем на точният лекар преживях го и питах много момичета от сайта за мнения и препоръки за това сега публикувам това за тези които са на път да направят блефаропластика. Ако имате въпроси ще се радвам да бъда полезна и да отговора.
Отговори с цитат