Виж само едно мнение
  #1  
Стар 8th September 2010, 18:45
seduce seduce не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Асеновград
Мнения: 327
По подразбиране Що е тая злоба?!

Преди бях страшна фенка на форума,после нещо се случи,работата ме завъртя и спрях да влизам,но винаги ми остават поне 5 минути за да прочета поне новините в сайта.И както си сменям новините,няма как да не ми се мерне някой коментар.Чета как хора,криещи се под никове дават оценки на доказали се имена,все едно са върховни арбитри.Повече от половината знаменитости,класирани в световни класации за стил и красота за маса форумки са грозни кривокраки фотошопки и мизерници.Талантливите пък само си мислят,че били такива,строгото форумно жури от раз ги отписва като абсолютни бездарнци и тръгва с факели да търси,кой ги е излъгал че стават за нещо изобщо.
Какво ви става бе,хора?!!Гледате колко са слаби,лъскави и успели,а мислите ли с колко труд и жертва са станали такива?Какво е психическото и физическото натоварване всекидневно за тези ''щастливци''?
Това е хубава работа,ама българска...ако щете обиколете целия свят,изкупете всичката маркова стока на пазара,разказвайте на воля колко щироко сте скроени,но дребните си душиици няма да можете да скриете...
Отговори с цитат