Виж само едно мнение
  #4  
Стар 15th August 2006, 19:00
elle elle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 8
По подразбиране

име на препарата не ми беше казано, когато питах за това, ми се обясняваше само, че това е най-чистия продукт, който не съдържа примеси. попитах какъв е по народност и помощничката ми отговори, че май е френски. остонох с впечатлението, че там едва ли не е единственото място в БГ, където работят с този вид препарат. След като прочетох отговора ти много се притесних и веднага се обадих на докторката, но тя не беше на работа. Секретарката й, която до вчера нищо не разбираше от тези работи ме увери със сигурност, че е невъзможно да е гранулом. Разговорът с нея още повече ме притесни, защото разбрах, че със сигурност нещо не е наред. Оток имах доста силен след манипулацията, той спадна за около 2 дена. После останаха синки, мястото беше и все още си е изтръпнало и безчувствено. Тези подутинки или образувания си проличаха още няколко часа след манипулацията, но все си мислех, че това е нормално. Все още усещам лека болка при различни мимики. Четах много преди да го направя за тази киселина, никъде никой не предупреждава за такива възможни усложнения. А за въпросния кабинет разбрах именно от този сайт, защото тук има много, които са доволни. не разбирам от какво зависи дали ще стканат тези грануломи?защо на някой им минава без никакви проблеми? Мислиш ли, че трябва да се видя с друг лекар?Мерси за търпението.
Отговори с цитат