Виж само едно мнение
  #10  
Стар 17th August 2006, 18:58
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Извинете, че се намесвам в спора. Принципно съм "ЗА" да се казват имената на лекарите, от които някой не е доволен. Точно затова е този форум, за да бъдат предпазени предстоящите пациенти. Колкото до това, че между тези лекари има и много добри, никой не го оспорва, както и факта, че всеки лекар може да сгреши. Но когато става въпрос за некоректно отношение към пациент смятам, че е абсолютно задържително името му да бъде написано. Преди да се оперирам нямах никаква информация нито за хирурга, нито за операцията, освен от чуждестранни сайтове. Единственият ми ориентир бяха личните срещи, кореспонденцията по нета с лекарите и препоръките на една приятелка, пациентка на Динев. Точно отношението му ме впечатли и продължава да ме впечатлява. И ако някой го спомене в отрицателна светлина, което е ставало, това няма да промени моето лично мнение за него, но и не мога да дам гаранции на никой , че не би се получил и фал. Така че, пишете си имената на лекарите, от които не сте доволни, всеки си има глава на раменете и сърце, с което да си нацели верния хирург. Представяте ли си ако момичетата бяха спестили името на Калудов? Надявам се, че са спасили доста момичета
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат