Виж само едно мнение
  #6  
Стар 24th November 2011, 18:59
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Проблемните коси изискват адски много грижи и много качествени продукти. Моя съвет е да се оставиш косата половин година, като през това време я блъскаш с хидратанти и възстановяващи продукти. Щом си със чувствителен скалп по-добре поизчакай с тривитаминола, защото за момента не ти е много подходящ, тъй като хората масово се оплакват,че им раздразнява скалпа. Много е кофти като не си харесваш косата- аз преди годени се подстригах много късо и изобщо не ми отиваше. Косата ми се съсипа от стилизиращи продукти и преси. Сега смея да твърдя, че косата е нещото, което най-много харесвам в себе си. Продукти няма да се наемам да ти препоръчвам, защото сама трябва да си намериш подходящите за теб, но съвета ми е да използваш силна възстановяваща маска поне един път месечно, а иначе един път седмично можеш да си купиш от възможно най-изчистените и натурални маски. Използвай задължително балсам (лек), защото той затваря косъма и подхранващите съставки си остават в него. Опитай се тези месеци да не припарваш до пресата и да използваш сешоара при крайна нужда. Малко ще е трудно да ходиш като олигофрен в главата, ама няма начин- трябва да се възстанови. Ако имаш въпроси питай- ще помагам с каквото мога.
Отговори с цитат