Виж само едно мнение
  #20  
Стар 12th October 2006, 18:00
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

А, който ще да вярва, аз никого не съм тръгнала да убеждавам. Просто в случая името ми беше замесено във връзка с това, че съм била в клиниката и просто описах впечатления.
Чак "гръмка прокламация" нито аз, нито Чуждата водим. Напротив - нямам отзиви за БГ хирурзи работили върху тялото ми и за това се въздържам от оценки. Когато става дума за впечатления като хора , такива получих от много хирурзи, тогава мога да споделя.
Явно не си запозната, но ако желаеш прочети всичките ми мнения в този форум - рядко споменавам клиника "Малинов" и никога не правя това с пристрастно мнение. Напротив, пиша сякаш съм била отстрани и това, което мога да похваля ще го казвам винаги - видях внимание и чудесна апаратура.
За качества на този или онзи мога да съдя само не по себе си и навсякъде го подчертавам.
Още едно доказателство, че не си наясно с форума, но ще го подчертая заради теб още веднъж : Операцията ми не е била безплатна. Беше малко по- евтина от тази на повечето момичета и доста се доближи до нормалната цена на някои лекари.

Още повече, че попаднах на тази по- евтина оферта от един форум, не с връзки или нещо подобно, та не виждам на какви простосмъртни и богопомазани да се делим.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат