Виж само едно мнение
  #3587  
Стар 18th December 2013, 20:13
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Еми след като вече ги видях и нали съм "Мара подробната", няма как да не си кажа и мнението ! Наложи се да обърна снимките с фото визуализатора, защото две от тях бяха с главата на долу. Не мога да си обясня някой неща, на тези снимки от седмия ден гърдите ми изглеждат супер и като размер, но и снимката е в друг план, а пък на тези от третия месец ми изглеждат прекалено големи и това не мога да си го обясня.

Също така пак на третия месец във профил и полупрофил ми изглеждат идеални като големина и пропорция, но в анфас ми стоят много големи, като взимам в на предвид спрямо и раменният пояс и гръдният кош. Момичето все пак е с доста крехка физика.

На снимката с роклята обаче която пак трябваше да завъртам пък изглеждат добре като размер, защото там се вижда и ханша и спрямо него смятам, че има пропорционалност. Доста объркана работа искам да чуя и други мнения.

Вижте това сравнение което направих и кажете не са ли по големи гърдите на третия месец и повече стърчат и настрани от колкото на седмия ден ?! Ако трябва ада съм искрен на седмия ден ми харесват доста, но на третия месец и формата им е по различна

Пуф , това е нормално, първите дни са малки тъй като пекторалис се бори с импланта и котрахира , след няколко месеца обаче се предава и се отпуска , така гърдите стават и визуално по големи но тук и разреза е доста по-налу от мамарната гънка , което е пръсъщо на Н.Г.
Отговори с цитат