Тема: Сириус-Д?
Виж само едно мнение
  #4  
Стар 30th May 2012, 18:49
desinkataa desinkataa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bensa Виж мнението
Първо да кажа някоко думи за себе си: завършил съм културизъм в НСА и се занимавам от 4 години с хранителни добавки. Разгледах подробно този продукт и какво ми направи впечатление: никъде няма публикуван състава му, пише само, че съдържа водноразтворими протеини на животинска основа... Какво означава това? Млечен протеин, Яйчен, Суроватъчен, Телешки и тн. Тоест нищо ново под слънцето. Другото което ми направи впечатление е огромния надпис "-30% отстъпка за лекари!" - който по пътя на логиката обяснява защо е толкова предлаган от медицинските лица.
Моето лично мнение е, че приема на въпросната добавка няма да доведе до ефектите, които се очакват от нея. Продуктите за възстановяване на ставния хрущял и сухожилията са базирани на съставките: глюкозамин, хондроитин, мсм, цисус и хиалуронова киселина...
Аз съм фармацевт и също не видях какво е съдържанието на продукта.Съгласна съм за глюкозамина и хондоритина и хиалуроновата киселина,но аз разбрах,че има проблем и със заздравяването на раните и образуването на нови тъкани,а не само на хрущал.
Отговори с цитат