Виж само едно мнение
  #453  
Стар 19th September 2011, 10:15
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vera Slovic Виж мнението
Не е за мазна. На флаконите, а и на гела пишеше, че са за нормална кожа. Но това не мисля, че има отношение към спадането на отоците (за какъв тип кожа е серията). Исках да подчертая, че явно в някои от случаите би помогнало прилагането на продукти с кислород (както при мен).
Аз лично не препоръчвам тази серия, защото както казах, не съм почитател на марката. Ако бях наистина убедена, че това ще помогне, още в началото щях да си купя по-сериозен кислороден продукт.
Никъде няма оксиджън пауър (или както е най-правилно ), заменили са го явно с аква сенсейшън, някаква мода ще да е било преди 2-3 години. Обърнах магазините за козметика - няма. А не видях да има и друга "кислородна" козметика. Изрових си вкъщи само една почти празна туба с кислородна маска на "Ален мак" - и "Ален мак" вече го няма, за съжаление - и сега ползвам нея, докато ми доставят кислородни капсули от "Орифлейм". Отделно мажа с Хепароид. Но засега нищо не спада.
И Пауъра, и Сенсейшъна (пълен член ми стои криво, затова кратък) са за нормална до мазна кожа, така че и двете сте прави явно.
Отговори с цитат