Виж само едно мнение
  #8  
Стар 6th January 2011, 22:49
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране Re: по темата

Цитирай:
Първоначално написано от dimitriq76
Защо пишете глупости и простотии,след като не сте наясно .Белтък в урината е възможно когато има възпаление ,но зависи в какво количество е в урината .При една настинка също може да има белтък в урината ,миналата година детето ми беше болно от нешто вирусно .Направихме изследване урина и имахме беелък ,тогава професора ни обясни че няма нищо претиснително но небеше много белтъка .След лечението вече нямаше нищо когато повторихме урината!Такаче според мен няма смисъл да се претисняваш толкова и да слушаш глупости бъбречна недотатъчнос и началото на края тем подобни !
Мерси за мнението. И спокойно,не се впечатлявам от подобни "крайни" мнения,и то от хора които нито са уролози,нито нефролози и т.н. Писах тук,защото исках да ми отговарят хора КОМПЕТЕНТНИ и най-вече сблъскали се с подобен проблем. И след като каза настинка, аз имам настинка, и цистит,както диагностицира лекаря. Ще ходя да си преглеждам урината отново след като свършва антибиотика. Лека вечер и усмивки! В крайна сметка не трябва да забравяме,че където има проблем-има решение! А животът е толкова прекрасен,че няма смисъл да се отчайваме!
Отговори с цитат