Виж само едно мнение
  #890  
Стар 26th October 2013, 16:37
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Работата е там, че аз когато помагам се старая да помагам с факти, а ти дуднеш като развален грамофон... кого си тръгнала да спасяваш????


Нито един хирург не бива да препоръчваме.... в това се крие идеята на моето "заяждане".... баси мелодрамите правиш не е истина!


Писнало ми е от повърхностни хора и за това се обаждам.... дали ше си ти или някой друг е без значение. Имам непоносимост към празни приказки, а не към отделни личности!


Да ме извинят всички останали...
Слушай какво, оказва се, че моите приказки ако за теб са празни за други хора не са. Това, че за теб аз пиша глупости , други хора намират за полезни. Тук не си само ти и не си ти най-важната. За много хора тук моите думи са важни, а щом за теб са глупави просто не ми отговаряй и си пази мнението за себе си. Всички сме различни и аз приемам всички такива каквито са, а ти просто напълно умишлено обръщаш и преиначаваш думите ми и постоянно си противоречиш само и само да се заяждаш, защото съм сигурна че не си толкова безбожно тъпа. Живея в свободен свят и съм свободна да давам мнението си и то определено без да обиждам и да се заяждам. Как па само с тебе тука не мога да се разбера. На мен също ми е писнало от такива неудовлетворени киселици като тебе , ама не ги заяждам постоянно. Ай довиждане, че ми писна да се оспамва постоянно заради тебе всяка важна тема.
Отговори с цитат