Виж само едно мнение
  #246  
Стар 17th April 2007, 15:09
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Благодаря на Venice_2 за отговора.

За Elanka
- една интересна статия за меда - http://www.bb-team.org/articles/1364

- относно времето - не запомних колко часа точно работиш, но човек винаги оспява да се организира, въпросът е да искаш. Първо може би трябва да спреш да казваш, че няма време. Като бях във Варна, в залата идваха, жени които имаха семейства и работеха. Идваха след работа. Приготвяш си сутринта сака и го носиш с теб на работа и след работа бум в най-близката зала, после ще се чувстваш върхът. Зяпаш хубавите батковци, завързваш разговор с някоя симпатична кака, въртиш педалите на кростренажора, правиш си всичките упражнения и накрая си взимаш един хубав душ и си 6 от всякъде. Прибираш се вкъщи отпочинала и с добро настроение, въпреки тежкият ден. А гаджето да идва с теб и то да тренира, къв му е проблема 8)
На мен за приятели не ми е оставало много време тогава. За тях има събота и неделя, но истината е че и те през работната седмица нямаха много време за мен, на никой не му се излизаше. Имах си една приятелка (аз още си я имам де) с нея се бяхме запознали на аеробиката и след тренировка от време на време ходихме да пием кафенце, супер яко. Родителите те ще те разберат. Пък и в крайна сметка има и събота и неделя. Така че време за всичко има, стига да искаш
Виж за черният чай и оцета не мога да ти помогна, аз такиз гадости не пия По добре един грейпфурт и е по-полезен сякаш.
Разгледай форума и си измисли една добре балансирана диета, класиката в жанра е НВД и много вода.
И УСПЕХИ!
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат