Виж само едно мнение
  #25  
Стар 18th March 2006, 22:47
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Malvina, Това е наистина ужас...Много съжалявам за теб...Дано всичко се оправи. Бих препоръчала да се видиш с Евстатиев, много е коректен като лекар и е наистина един от най-добрите хирурзи в Бг. Не му е за пръв път за се сблъсква с подобни случаи, той сам ми каза, че при него идвали пациентки, които Сердев е подредил...
За злополучната намеса на Сердев по моето лице вече писах, но за да се включа по темата,- правих корекция на нос 2004, нямах здравословни или други проблеми, поне нищо като болка или друго, но не харесах резултата. Той прави, както бях писала, операцията с местна упойка. Казва, че при общата процентът смъртни случаи бил много по-висок. И мен това ме уплаши, де...!! Но всеки трябва да знае рисковете...Вижте, не че чак толкова боли, но няма време, ако трябва намесата да е по-сериозна. Той прави 10 движения с ножа и бяга оттам. Ами ако има нужда от доизпипване? Всичко чуваш по време на опер. Ами ако стане нещо, засуетят се около теб и ти чуваш?? А чупенето на костта си е гадно. Като се работи по кожата също се усеща, много даже. Ами липосукциите при него? Може и да ги прави добре, не знам, ама да усещаш и да чуваш как те бодат...и така по цялото тяло, ами ако не издържаш?
След като Евстатиев е започнал опер., е видял разместени хрущяли, дребни начупени костици, конец. Първо е трябвало да се справи с това, много кървяло от разместванията. Сам ми го каза. Операцията продължила два часа вместо половин, градил го е наново почти. Още ме боли...Ще ходя скоро при него на ктрл преглед, ще го питам за още неща и пак че пиша.
Съжалявам, ако всичко това звучи гадно, но...
А за Христов от Александровска. Видях няколко негови пациентки, доволни бяха, едната ми беше в стаята, пластика след ужасна инфекция на главата, добре се беше справил. Може би за други неща не е толкова добър, не знам...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат