Виж само едно мнение
  #3112  
Стар 28th January 2018, 08:03
Cocorush Cocorush не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, първо бих искала да благодаря на всички във форума, споделили мнението и опита си. Много ми помогнахте, най-вече, за да се откажа от българските хирурзи и да се насоча към турските.
Моята операция беше през декември, при д-р Емре Илхан. Много съм щастлива, че избрах точно този лекар! Той е изключителен професионалист, много мил и внимателен към пациентите си. Целият му екип е изключителен, всички ме караха да се чувствам специална и нито за миг да не се съмнявам в избора си на хирург или да се притеснявам от предстоящата ми операция.
Аз изцяло се доверих на неговото виждане, затова как трябва да изглежда нослето ми, защото нямах идея какво точно искам, освен прав нос, защото моя беше счупен и да дишам /имах здравословни проблеми, затруднено дишане, сраствания и т.н./

Вече 2-ри месец след операцията се чувствам страхотно, резултата е повече от добър и най-вече дишам.
В кабинета му се запознах с още 3 момичета от България, чиито операции бяха минали вече и изглеждаха уникално добре с новите си нослета. Едно от момичета имаше същия проблем като моя и резултата при нея беше страхотен, а сега вече и при мен. ☺️☺️☺️

Тук в България всички хирурзи ми казваха, че трябва да направя 2 операции и че с 1 няма да стане. Е, стана! Д-р Илхан го направи с 1 операция, при това без чупене, без синини и отоци по 2 месеца. Десед дни след операцията вече нямах никакви следи от нея!!!

Момичета горещо ви препоръчвам д-р Илхан!

Последно редактирано от Cocorush : 28th January 2018 на 08:24
Отговори с цитат