Виж само едно мнение
  #39  
Стар 28th March 2006, 07:39
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от partalinaa
Malvina,как се чувстваш ? Как върви възтановяването? Ще предприемеш ли нещо към `д-р` Любомир Калудов ??? Възхищавам се на силния ти дух !
Добре съм,броя дните до 26 май,когато ще си имам пак гърди За Калудов какво да кажа,мислила съм много по въпроса...да го съдя,да пиша до разни асоциации...част от което правя и ще продължавам да правя.За дело честно казано почти е отказах,по-горе писах,че и без друго мъжа ми плаща на поразия за всички мои операции и ми е повече от неудобно да го карам да продължава да ръси паричкии по разните му там съдилища.Друг е въпроса, че като се позамислих аз дори нямам документ с който да удостоверя че съм шита 5-6 пъти,той просто си ме шиеше и хайде по живо по здраво.Още при консултацията си при Тонев му намекнах какво мисля да предприема и усетих че някак се дръпна и скаше ми се да ми даде някакъв документ с който да освидетелства състоянието в което ме е поел като пациентка,но нали се сещаш ,че ще се замеси и неговото име и може би заради това ми отреагира доста резервирано.Иначе не ми се иска да оставям нещата така,ако някоя има идеи...отворена съм за всякакви предложения!
Отговори с цитат