Виж само едно мнение
  #392  
Стар 27th May 2011, 22:02
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleks_sd Виж мнението
Не знам дали съм свалила нещо,нямам си кантар вкъщи и се тегля в една приятелка(последно се теглих преди да почна Дюкан),не ми се иска да минавам пак на гладуване защото ми спира цикъла.. попринцип свиквам да не ям и не ми се дояжда толкова,но изям ли нещо и ми се отваря страшен апетит,пък четох много,че тази диета на Дюкан помага и лесно се свалят и запазват кг с ядене. Интересуваше ме дали може да се пълнее и да се наруши диетата с тия степчета и колата лайт(знам че са много вредни),иначе ще си продължа докъто има резултат,такава съм си упорита захвана ли се с нещо го правя,така и си свалих излишните 7кг.. сега всичко е доизкусоряване докъто си харесам вида,само дано не съм в застой и да не мога да сваля. Посъветвах се защото исках да рабера дали не правя нещо погрешно и усилията ми да си останат напразни.
не че степчето и колата са погрешни според Дюкан , но ако можеш без тях - резултата ще дойде много по бързо . те са по скоро за хората които са много дълго на режима. успех
а иииииии колкото и да е странно ако ядеш повече месо - сваляш по бързо, защото се налага да го преработиш - незнам дали се исказах правилно , но ако гладуваш не се получава
Отговори с цитат