Виж само едно мнение
  #6  
Стар 21st February 2015, 20:03
didi96 didi96 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sara_bss Виж мнението
Благодаря,четох и за него..но от всичко изчетено, мисля че се спрях на Янков и на Недев и двамата от Варна сега въпроса е кой от двамата да избера-за втория не намирам почти никакви коментари и инфо само в коя клиника работи...ако някой може да помага
Аз мога да дам лично мнение за д-р Недев от Варна. Невероятно внимателен доктор. Доволна съм безкрайно много от него. На 18 години съм и имах голям проблем с ушите си. Най-накрая се реших въпреки всичките си притеснения и страхове и честно казано д-р Недев ме предразположи и ме успокоя. За самата процедура мога да кажа, че не е нищо особено. Аз бях с пълна упойка и болка повреме на операцията съответно нямаше. Единственото неудобство беше, че 1 седмица след интервецията се носи една превръзка, тип чалма, която не се маха и не може да се къпеш, нито пък да излизаш навън. Болка има, но е поносима. 3 седмици след операцията трябва да се спи само по гръб, защото иначе ушетата много болят. А резултатът беше невероятен- д-р Недев е истински професионалист! Изключително внимателен както повреме на консулта преди операцията, така и след нея. Превръзката и конците той ми ги махна и отново казвам- беше много деликатен. Освен всичко операцията беше безплатна, тъй като се минава по клинична пътека.
Отговори с цитат