Виж само едно мнение
  #18  
Стар 22nd August 2006, 10:09
lili212 lili212 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 9
Изпратете съобщение чрез ICQ до lili212
По подразбиране Отговор за Тсветик

lili212, Аз съм с 4 диоптера късогледство и непрекъснато с лещи, операцията е страхотно решение, но пък и мен ме е страх, казаха ми, че не е желателно преди да съм навършила 25, казаха ли ти нещо такова? Освен това пише, че цената включва и хотелски разходи, каква е единичната включваща само операцията? Колко веме най-рано след операцията можеш да пътуваш със самолет? Или няма проблем след час например да се метна на полета? А някакъв страничен дискомфорт? Много въпроси станаха

ЧЕСТИТО!!! Да се отървеш от такова нещо си е направо празник!!! [/quote]


Трябва да си навършила 18 години или пък диоптеритети да не играят повече--да се стабилизират. Защото няма смисъл да направиш операцията ако след година диоптеритети пак ще се променят...

Цената не включва хотелски разходи---само пише че могат да направят резервация в хотели дето дават добри цени на пациентите им.

Няма проблем за пътуване със самолет, но първите 4 часа са малко дискомфортни----имах чувството че имам пясък в очите, и просто бях супер уморена---май въпреки че не ме беше страх имало е стрес... Най-доброто нещо след операцията е било сън (те затова оперират около вечер)

Мерси! Още не мога да повярвам че виждам със собственните си очи!
Отговори с цитат