Виж само едно мнение
  #10  
Стар 20th June 2015, 20:55
destruction__ destruction__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте стоматолог Явор, имам запитване към вас относно проблем с един зъб /преден след куче6ки/. Имах малак абцес вероятно причинен от дълбок кариес, корена е бил омъртвен, както и да е , стоматолога ми го товори почисти , отока спадна след седмица две и запо4на кореново личение като в началото го държе6е отворен и всеки ден на промивки , 4-5 месеца така и после запо4на да го затваря с временни пломби и лекарство , За цял месец ходене веднъж за смяна на лекарството под пломба , само първия път запо4на да ме боли и се наложи да ходя да го отвори , после няколко седмици нямах никакви оплаквания под формата на лекарство и временна пломба но после пак веднъж ме заболя / миризма от бактерии в канала по4ти няма/ Като цяло бих описал тези 5-6 месеца ле4ение добри без проблеми но въпроса ми към вас е , при затварянето с лекарство какво пре4инява болка / налягане, реакция от лекарството, активност на бактерийте, като цяло лоши новини ли са или естествена нормална 4аст към ле4ението? Щом има 6 месеца до тука , колко би продължило о6те самото ле4ение ? Много мога да напи6а и да питам но прекалено дълго става и гледах максимално да съкратя текста и да се формулирам най-ясно.
Отговори с цитат