Виж само едно мнение
  #14  
Стар 3rd November 2008, 19:49
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
П.П. Не посмях да коментирам първите снимки които качи , защото ми се струваше доста оточна , но сега не мога да се въздържа от коментар
Мерси, i_ani Аз наистина знам какво беше и какво е сега, затова се чувствам доволна от това, което предприех и болките и синините си заслужават дори сега, когато съм едва 11 ден... Все пак бях предупредена, че вътр. и външни отоци може да имам до един месец след интервенцията и не мога да очаквам да бъда перфектна от първия ден... Затова и ми стана малко кофти, че избързах в радостта си и пуснах снимки, които едно неопитно око не би могло да оцени като резултат и вследствие на това натрупах и някои негативни реакции, които нямат много общо с резултата като такъв "преди" и "след"... Но сега, въпреки синините и неравностите - краката и дупето се променят с всеки изминал ден и се чувствам по-добре... Благодаря ти и за твоето мнение ; знаеш, че предпочитам да си замълчиш, отколкото да и кажеш "супер си", защото аз ще го усетя рано или късно. Пък и тук никой не е длъжен да сипе само комплименти; все пак не се познаваме лично и може да си позволим известна обективност!
Отговори с цитат