Виж само едно мнение
  #105  
Стар 6th September 2009, 10:44
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Villeta
Момичета, искам да попитам нещо.В петак ми е плодов ден,а ще излизам на вечеря с приатели и не е много удобно да стоя само на вода.Нали пише, че може да се заменят дните.С кой ден да го заменя и на следващия какво да започна????
Цитирай:
Първоначално написано от snejinka90
ам много ли ще е грешно,ако просто пропускам въглехидратния ден,просто знам,че дебелея от пастички и пици и такива храни?
За да има ефект диетата дните не трябва да се разменят или пропускат - иначе няма смисъл...аз например като имам излизане с приятели през плодовия ден пия фреш, кафе, вода и не съм умряла от това другия вариант е да хапнеш някаква салата но без сосове сирене и т.н + малка бира примерно ( не че се препоръчва бирата в диетата но от една чашка седмично нищо няма да стане )
По отношение на въглехидратния ден - по принцип и аз пълнея от тесто но по време на диетата точно след въглехидратния ден бях на минус - обяснявам си го с това че по принцип когато ядем тесто то е съчетано и с други неща(примерно сирене) а въглехидратния ден по време на диетата включва само въглехидрати
По отношение на свалянето има значение и кой от колко кг почва - нормано е тези които имат по малко кг за сваляне да свалят по-бавно както и това едни да почнат да свалят от самото начало а други след известно време - различно е все пак сме различни хора
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат