Виж само едно мнение
  #422  
Стар 30th June 2014, 11:07
Аватара на Илиана_81
Илиана_81 Илиана_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Олеее то то във вашата връзка е много интересно !
Твоя мъж трябва да се раздава на макс, щото усещам, че ако се отпусне и лесно ще му намериш заместник.
Ама то и така трябва, мъжете да не си мислят, че като са сложили брачната халка и вече може да не си дават много зор щото са си оплели кошницата. То това си важи и за жените де !

Обаче да те предупредя, че мъжете са ревниви по природа и то от такива закачки като му влезе мухата в главата и може да се появят някои тъмни облачета над щастливият ви брак !
Като нищо може да започне да ти рови в телефона, компютъра и да ти не ти дава много свобода.

А вие случайно да не сте от тези двойки които практикуват суинг ?
Що си мисля, че е точно така, това не е срамно и ако е така няма от какво да се притесняваш да го споделиш.
И да не е сложил халка мисля ,че подпис и едно дете са достатъчни..Но нямам нужда от съвети относно мъжката ревност ,мерси.
Попринцип не се срамувам да призная каквото и да е ,но не мисля че в момента е по тема
Мога само да кажа ,че според мен размяната на партньори ми се вижда много по сложна за организация от колкото е една тройка примерно..

И ако може един въпрос Pufpaf ? Това че споделих че съм била с 20 мъже ли те накара да мислиш ,че ще намеря заместник на мъжа си? и после не страда те от предрасъдаци добре...
Отговори с цитат