Виж само едно мнение
  #423  
Стар 30th June 2014, 12:24
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

По принцип хората не обичат получават съвети това ми е ясно, щеше да е нереално ако беше обратното
Но във форумите е така, хората просто си казват мнението и всеки си преценява какво да вземе от написаното. Не случайно съм писал в множественото число - "мъжете", както и - "може" , тоест говоря по принцип и нека някой ми каже, че не съм прав !

Цитирай:
Първоначално написано от Илиана_81 Виж мнението

И ако може един въпрос Pufpaf ? Това че споделих че съм била с 20 мъже ли те накара да мислиш ,че ще намеря заместник на мъжа си? и после не страда те от предрасъдаци добре...
Само не ме слагай в една торба с повечето мъже, защото не смятам, че съм като повечето и особено по отношение на предразсъдъците. Ти наистина ли мислиш, че бройката ти е толкова внушителна, да беше изневерила с 20 мъже щях да се впечатля, но за свободна жена която обича секса, тази бройка не е нещо невероятно !

Ако съм си помислил, че лесно може да го замениш, то е било защото от това което прочетох съм преценил, че ти не си от тези жени, които биха стояли с някой мъж ако не са щастливи с него. Ти не си от тези жени и които биха търпели да бъдат мачкани от мъжете. Точно за това казах, че ако мъжа ти не се раздава до край и не те прави щастлива, няма да ти е проблем да го замениш, било то и само с изневяра или нацяло.

Цитирай:
Първоначално написано от Илиана_81 Виж мнението
И да не е сложил халка мисля ,че подпис и едно дете са достатъчни..
Сега ти ми отговори на въпроса, за какво е достатъчно ако има подпис и дете ? Достатъчно за какво ?
Отговори с цитат